MÖBLER / Möbler, övrigt / Cake stand / blombord 14556416
nr 1455 6416
Cake stand / blombord
diameter: 64cm. Höjd: 165cm
Kondition: slitage, skador, saknar delar
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:02:29
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
1.500 kr